Axiální táhlo řízení Moog P/L pro Citroen Evasion a Jumpy (3812A4)

Kód: PE-AX-5047
Značka: MOOG
375 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Axiální táhlo řízení  Moog pro Citroën Evasion a Jumpy.  Značka zaručující dlouhou životnost, pohodlnou montáž.  ( Peugeot 806 a Expert, Fiat Ulysse a Scudo, Lancia Phedra)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Axiální táhlo řízení  Moog pro Citroën Evasion a Jumpy. Značka zaručující dlouhou životnost, pohodlnou montáž. 

Montovací strana pravá i levá.

délka 320,5 mm
Rozměr závitu 1 M14X1.5
Rozměr závitu 2 M14X1.5 

OEM kódy: 3812A4, 9566950880

POZOR!
Toto zboží může být určeno pouze pro některá konkrétní vozidla. Aby jste měli naprostou jistotu vhodnosti výběru, prosím uveďte do poznámky objednávky VIN číslo Vašeho vozu. Najdete ho v technickém průkazu nebo v plechu pod kapotou, či v okénku na předním okně, začíná vždy VF7................ . Více o VIN čísle najdete zde. (Pro značku Peugeot VF3..........) Naši pracovníci před odesláním zkontrolují vhodnost právě pro Váš vůz. 
 

Kulové klouby MOOG 
mají jedinečnou konstrukci. Jsou odolné a výkonné a jsou vyráběny specificky pro každou aplikaci tak, aby byla zajištěna podpora systému zavěšení vozidla. Pouzdra kulových kloubů jsou výkovky z jednoho kusu jemnozrnné legované oceli, která zajišťuje vynikající pevnost. Provedení značky MOOG rovněž zajišťuje přenos zatížení na pouzdro a tím maximální stabilitu. Pryžové manžety kulových kloubů MOOG se vyrábějí z polychloroprenu a polyuretanu – vynikajících sloučenin, které odolávají extrémním teplotám, nečistotám vodě a oděru.

Hlavní výhody kulových kloubů MOOG:
PEVNOST: Vyráběné z jednoho kusu jemnozrnné legované oceli SAE 1040
POHODLÍ: Navrženo pro snadnou instalaci za použití všech montážních a spojovacích prvků
TRVANLIVOST: Inovativní design je odolný proti opotřebení a zajišťuje delší životnost
STANDARD PRVOVÝROBY: Splňují a zpravidla převyšují požadavky prvovýroby

MOOG
je značka dílů náprav a řízení s dlouhou tradicí. Jejím krédem je vysoká kvalita a dlouhá životnost dílů. Jejich výrobky si berou za své nejen originál plně nahradit, ale nabídnout ještě lepší vlastnosti a životnost než OEM díl. 
Další důležitou vlatností těchto výrobků je taky maximálně ulehčit montáž, proto tyto díly mívají vylepšení, nebo provedení, které umožňuje jednodušší výměnu za původní díl než konkurenční výrobky. Pokud si díl budete měnit sami, je značka MOOG jasná volba. 
Značky Moog je absolutní jedničkou na trhu v USA a Kanadě, kde je známa mnoho desetiletí hlavně jako ideální náhrada se zaměřením na autoservisy. Značka Moog patří koncernu Federal Mogul, velkému dodavateli dílů i do prvovýroby automobilky Citroën. Díky vysoké kvalitě produktů je tento výrobce stále úspěšnější i v Evropě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: