Hlavice řadicí páky šedá kůže/chrom pro převodovky BVM 6 – originál Citroën

Kód: 2403FH
1 111 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Hlavice řadicí páky ze šedé kůže se středovou krytkou ze saténového chromu, určená pro vozidla s manuální 6stupňovou převodovkou. Není kompatibilní s naftovým motorem 2,0 l (DW)

Detailní informace

Akce Balikovna
Sleva na poštovném přes Balíkovnu!
Poštovné nyní jen za 65 Kč na výdejní místo nebo 85 Kč na adresu. Akce platí do 31. 12. 2025.

Detailní popis produktu

Hlavice řadicí páky ze šedé kůže se středovou krytkou ze saténového chromu, určená pro vozidla s manuální 6stupňovou převodovkou. Není kompatibilní s naftovým motorem 2,0 l (DW)

Lze použít pouze pro vozidla se spalovacím motorem a 6-ti stupňovou mechanickou převodovkou. Interiér dostane osobitý nádech při použití příslušenství vytvořeného speciálně pro toto vozidlo.

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA:

Materiál kůže a chrom.
Barva  HZW šedá Matinal.
Montuje se navlečením.
Rychlá montáž.

Přizpůsobení pomocí výrobku s rafinovaným designem nebo velmi sportovního vzhledu, podle vozidla. Umožňuje dodat interiéru vozu rysy osobnosti. Zajišťuje dobré držení a přináší do interiéru pocit komfortu a měkkosti při řazení rychlostí.

Vyvinuto ve stylistickém středisku výrobce, výrobek poskytuje všechny záruky z hlediska bezpečnosti, kvality a dokonalého souladu s designem interiéru vozu. Exkluzívní produkt výrobce vozu.

Dokáže vzhledově i pocitově výrazně omladit vůz, při montáži místo opotřebeného a ohmataného  originálu.