Fórum Citroeny.cz
http://www.citroeny.cz/forum/

Vlhkost/voda v autě /r.v.2006
http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?f=1&t=10176
Stránka 1 z 1

Autor:  Wendy [ úte 21. úno 2017 22:10:20 ]
Předmět příspěvku:  Vlhkost/voda v autě /r.v.2006

Dobrý den, mam problém s vodou v autě. Před rokem mi zatékalo do auta a to takovým způsobem, že po každém dešti byla mokrá zem u spolujezdce- dá se říct, že malá louže. Po výměně čelního skla, problém vyřešen. Jenže teď, nastal stejný problém, tentokrát mam louži na zemi za sedadlem řidiče,vlhkou zadní sedačku, mokro v kufru a je vidět flek na ,,tapecírunku" u kufru. Ma domněnka je, že by mi tam mohlo téct spodkem nebo těsněním kolem kufru. Dále mam mokro pod všemi koberečky, ale to bude nejspíše tím, že se pod gumou drží voda. Podotýkám, že koberečky mam jen vepředu, vzadu nepoužívám.
Předem děkuji za rady

Autor:  bzonon [ pon 01. říj 2018 12:56:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vlhkost/voda v autě /r.v.2006

No, mi se v C1 2009 dělaly louže za sedalem řidiče. Levé zadní dveře jsou po výměně, protože do mě nacouvali na parkovišti. Po krátkém zkoumání jsme zjistili, že bylo špatně usazené těsnění na okně, takže v jednom místě trochu odstávalo a teklo pod něj. Takžé já bych začal kontroulou usazení všech těsnění. C1 je nemá bůhvíjaké a u zadních dveří je sice ještě přidaný kousek těsnění, ať ti do něj nestříká voda od kol, ale já když po dešti otevřu zadní dveře, tak těsnění je dole mokré až skoro úplně vevitř tak, že by stačil ještě kousek a už by do auta teklo.

Jestli máš mokré i sedačky, tak by to opravdu napovídalo tomu kufru. Já doporučuji vysušit auto a jak bude nějaký větší déšť tak do něj vlez a zjistíš celkem snadno odkud tam teče. Minimálně já jsem na to takhle přišel.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/